СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ С ОБЪЯСНЕНИЕМ. РОЗВ'ЯЖІТЬ РІВНЯННЯ. Який об'єм водню (Н2) виділиться під час

взаємодії 196г цинку з надлишком сульфатної кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Андрей.

Ответ:

дано

m(Zn) = 196 g

----------------

V(H2)-?

Zn+H2SO4-->ZnSO4+H2

M(Zn) = 65 g/mol

n(Zn) = m/M = 196 / 65 = 3,015 mol

n(Zn) = n(H2)

V(H2) = n*Vm = 3.015 * 22.4 = 67.536 L

ответ 67.536 л

Объяснение: