Химия помогите ну пж хотябы 1 задачу решите плиз умоляю 24.Задача №1. Обчисліть массу метанової

кислоти, яка утвориться при взаємодії метанового альдегіду масою 100г з оксидом срібла. 25. Задача №2. Обчисліть об’єм вуглекислого газу, який утвориться при повному окисненні 46 г етилового спирту.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

Задача 1: 150г

Задача 2: 44,8 л

Объяснение:

Задача 1

H3COH+Ag2O=H3COOH+2Ag

1 моль                 1 моль

найдем количевсво вещесва метанового альдегида

v= m/M

v= 100/32= 3,125

из х получим к.в.  метанового кислоты

m= v*M= 3,125*48= 150г.

Задача 2

C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O

1 моль                2 моль

Знайдемо к.р спирту:

v=m/M= 46/46= 1 моль

Черех х визначимо к.р. вузликислого газу:

1*2/1=2 моль

V= v*Vm= 2 моль * 22, 4= 44,8 л