У медицині використовують препарат кальцію глюконат (С6Н11О7)2Са, одна таблетка якого важить 10

г. Яку добову кількість Кальцію отримує організм, якщо в день потрібно приймати 3 рази по одній таблетці?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Никита.

Ответ:

находим молярную массу кальция глюконата

(12*6+1*11+16*7)*2+40=430 г/моль

находим процентное содержание кальция

40/430*100%=9.3%

находим массу

10г*9%=0.93г

Объяснение: