Яку масу має та скільки молекул міститься у 4,48 л азоту ?


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Ян.

4,48л---------х=1,204×10^23

N2

22,4л--------6,02×10^23

х=(4,48×6,02)÷22,4=1,204