Визначте кількість атомів Феруму в суміші , що містить 0.6 моль Феруму(ІІІ) оксиду та 2.2 моль

залізної окалини. Помогите пожалуйста!!! Нужно очень срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Полина.

Ответ:

46.956 · 10²³

Объяснение:

На одну формульну одиницю ферум(ІІІ) оксиду припадає 2 атоми Феруму, значить і кількість речовини Феруму там вдвічі більша, тобто 1.2 моль

На одну формульну одиницю залізної окалини припадає 3 атоми Феруму, значить і кількість речовини Феруму там втричі більша, тобто 6.6 моль

Разом кількість речовини атомів Феруму 7.8 моль

Рахуємо скільки це атомів

N(Fe) = n(Fe) \cdot N_A = 7.8 \cdot 6.02\cdot 10^{23} = 46.956 \cdot 10^{23}\;atoms