Перетворіть схеми реакцій на рівняння, дописавши формули пропущених речовин: А) Ca(OH)2 + HCl =

... + H2O Б) CuSO4 + NaOH = Cu(OH)2 + ... В) KOH + SO2 = ... + H2O Г) KCl + AgNO3 = ... + KNO3 Ґ) BaCl2 + Na2SO4 = ... + NaCl Д) NaOH + H2SO4 = ... + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Андрей.

А) Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2+ 2H2O

Б) CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 осадок+ Na2SO4

В) 2KOH + SO2 = K2SO3 + H2O

Г) KCl + AgNO3 = AgCl осадок+ KNO3

Ґ) BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4 осадок+ 2NaCl

Д) 2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O