У воді масою 180г розчинили соду масою 20 г визначте масову частку розчиненої речовини​


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Иван.

Ответ:

w( соды)=10%

Объяснение:

m(р-ра)=20г+180г=200г

w(соды)=20г×100%/200г=10%