Скільки молекул сірчистого газу S02 мають таку саму масу, що йдві молекули брoмy Br?​


Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Виолетта.

Ответ:

П'ять молекул.

Mr(Br2)=2•Ar(Br)=6•80=160, а маса двох молекул брому рівна 2•160=320

Mr(SO2)=Ar(S)+2•Ar(O)=32+2•16=64

Позначимо кількість молекул сірчистого газу через х,

складемо рівняння і розв'яжемо його.

х • 64=320

х = 320 : 64

х=5 (молекул)