Скільки грамів барій нітрату та води необхідно взяти, щоб виготовити 250 г розчину з масовою

часткою солі 20%?

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Евгений.

Ответ:

m (Ba(NO3)2 = 50 г

m ( H2O) = 200 г

Объяснение:

m ( розчину) = 250 г

W ( NaCl) = 20%

Розв'язання

1) m( речовини ) = m ( розчину) / 100% *W

m (Ba(NO3)2 = 250 г /100% * 20% = 50 г

2) m ( H2O) = m( розчину) - m(Ba(NO3)2) = 250 г - 50 г = 200г