Скільки грам води треба долити до 200 г 40% розчину кухонної солі щоб отримати 2%-вий розчин

СРОЧНО, ПОЖАЛУЙСТА!!!!!❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Грачев Петр.

Ответ:

m( вещества) = 200*0,4 = 80 , W = m (вещества ) \m (раствора ) *100%,

0,02 = 80\200+x

0,02*200 + 0,02x = 80

4+0,02x = 80

0,02x=76

x= 3800 г  

Объяснение: