Обчислити розчинність (моль/дм3) у воді та концентрацію йонів у насиченому розчині алюміній

гідроксиду Аl(OH)3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шкарин Матвей.

Ответ:29

Объяснение:

H2O+Al(OH)3= 16+4*3+1=16+13=29