. Довжина кола дорівнює100, 48 см. Знайдіть площу круга,обмеженого пим колом,​


Ответы на вопрос

Отвечает Сахибгареев Женя.

Відповідь:

803,84 см²

Покрокове пояснення:

требе знати формули:

С=2πr →r=

S= πr²= 803,84 см²

2 варіант:

100,48=2π r, де r - радіус кола

r=100,48:2π=50,24/π=50,24:3,14=16(см)

S=πR²=π*16²=256π(cм²)

256π=256*3,14=803,84

Відповідь: 256π см²