Обчислити кількість речовини H2O, що містить 24⋅10(у 23 ступені) атомів


Ответы на вопрос

Отвечает Элекуев Мага.

Ответ:

Дано:

N(H2O)=24×10²³

Найти:n(H2O)

Решение:

n=N÷N(a) (a)-это сталая Авогадро

n=24×10²³/6×10²³=24/6=4моль

Ответ:4моль