Визначте масу хлору( Cl2) , що міститься в балоні об'ємом 3 л(н.у)


Ответы на вопрос

Отвечает Валиуллина Эльмира.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(Cl2)=3л

m(Cl2)-?

Розв*язок:

ν=V/Vm , Vm=22,4 л/моль

ν(Cl2)=3л / 22,4л/моль=0,13 моль

m=ν×M , M(Cl2)=2×35,5=71г/моль

m(Cl2)=0,13моль×71г/моль=9,23 г

Відповідь: m(Cl2)=9,23 г