Який об’єм за нормальних умов займуть 2,408•1023 молекул хлору?


Ответы на вопрос

Отвечает Гардиш Даринка.

Ответ:

Объяснение:

n(Cl2) = N(Cl2) / Na = 2,408 *10²³ / 6,02*10²³ =0,4 моль

V(Cl2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,4 моль = 8,96 л