Визначити кількість речовини за об'ємом O2 4,48 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Онин Дима.
Дано:
V(O2)=4,48л
Ню-?

Ню(О2)=V/Vm.o=4,48/22,4=0,2моль
(Сори знака ню нету на клаве)