Скільки атомів купруму міститься в 1,5 моль міді?Буду дуже вдячна!​


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Даниль.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Cu) = 1,5 моль

Na = 6,02*10²³

Найти

N(Cu)

N(Cu) = n * Na = 1,5 * 6,02*10²³ = 9,03*10²³ атомов