Обчисліть кількість речовини для водню (H 2 ) об’ємом 5,6 літрів.


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(H2) = 5,6 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(H2)

n(H2) = V(H2) / Vm = 5,6 л / 22,4 л/моль =0,25 моль