Обчисліть скільки молекул та атомів у (NH4CI) кількістю речовин 1,75 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(NH4Cl) = 1,75 моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(NH4Cl)

N(NH4Cl) = Na *n = 6,02*10²³ * 1,75 =10,5 молекул

N(ат) = Na*n = 6,02*10²³ * 6 = 1,2*10²⁴ атомов