Знайди молярну масу газоподібної речовини, якщо її порція масою 140 г при н. у. займає об'єм 112л.


Ответы на вопрос

Отвечает Куцкий Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(газа) = 140 г

V(газа) = 112 л

Найти:

М(газа) - ?

Решение:

1)

Находим кол-во вещества газа:

n(газа) = V(газа) / Vm = 112 / 22,4 = 5 моль

2)

Находим молярную массу газа:

М(газа) = m(газа) / n(газа) = 140 / 5 = 28 г/моль