Яка маса цинк оксиду кількістю речовини0,5моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Роман.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(ZnO)=0,5 моль

m(ZnO)-?

m=n×M , M(ZnO)=65+16=81г/моль

m(ZnO)=0,5 моль × 81г/моль =40,5 г

Відповідь: m(ZnO)=40,5 г