Визнач, скільки молекул водню міститься в балоні об'ємом 5,6 л (н.у.).​


Ответы на вопрос

Отвечает Ноябрёва Даша.

Ответ:1,5  *10^23

Объяснение:

V(Н2)=5,6 л.            

Знайти: N(H2)-?  

Кількість речовини n=V/VМ, де VМ – постійна величина і за н.у. дорівнює 22,4 л/моль.

n(H2)=5,6 л : 22,4 л/моль=0,25 моль.

З формули n=N/NA, де NA–стала Авогадро і дорівнює 6∙10^23моль-1, знаходимо число молекул N=n•NA.

N(H2)=0,25 моль • 6∙ 10^23=1,5∙10^ 23