Скільки треба взяти спирту і води щоб виготовити 530 г розчину з w спирту 24%​


Ответы на вопрос

Отвечает Прядко София.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 530 г

W(в-ва) = 24%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 530 * 24 / 100% = 127,2 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 530 - 127,2 = 402,8 г