Які з перелічених металів: срібло, нікель, залізо, алюміній.. ртуть,а) взаємодіють з сульфатною

кислотою, б) з водою, в) з купрум (II) нітратом. Написати відповідні рівняння реакцій. даю 100 балов срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Габрукович Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

а) Ni + H2SO4 = NiSO4+ H2↑

   Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2↑

   2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2↑

б)  Ni + H2O = NiO + H2↑

    3Fe + 4H2O = Fe3O4 + 4H2↑

    2Al + 6H2O = 2Al(OH)3 + 3H2↑

в)  Cu(NO3)2 +Ni = Ni(NO3)2 + Cu↓

     Cu(NO3)2 + Fe = Fe(NO3)2 + Cu↓

      3Cu(NO3)2 + 2Al = 2Al(NO3)3 + 3Cu↓