8. Скласти формули оксидів за вказаними назвами. Визначити масова частка Оксигену у якому з них

більша:1) аргентум (I) оксид;2) алюміній оксид.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневский Егор.

Ответ:

Объяснение:

Ag₂O

Mr(Ag₂O)=2×Ar(Ag)+Ar(O)=2×108+16=232

ω(O)=(Ar(O)/Mr(Ag₂O))×100% =(16/232)×100%=6,9%

Al₂O₃

Mr(Al₂O₃)=2×Ar(Al)+3×Ar(O)=2×27+3×16=102

ω(O)=(3×Ar(O)/Mr(Al₂O₃))×100%=(3×16/102)×100% =47,1%

Відповідь: більше Оксигену в Al₂O₃(47,1%),ніж в Ag₂O(6,9%)