Із розчину солі масою 400 г з масовою часткою розчиненої речовини 12 % випарили 100 г води.

Визначте масову часту соли в отриманому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Елфимов Ярослав.

Ответ: 16%

Объяснение:

Знаходимо масу солі

m(солі) = 400 г*0,12 = 48 г

Знаходимо масу отриманого р-ну:

m'(р-ну) = 400 г - 100 г = 300 г

Визначаємо масову часту соли в отриманому розчині:

ω' = 48 г/300 г = 0,16 або 16%

Відповідь: 16%