16 6. До розчину калій нітрату масою 150 г,в якому розчинена речовина масою 50 г,долили воду

об'ємом 100 г. Обчислітьмасову частку солі в новому розчині.Відомо:​

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Настя.

Объяснение:

150г+100г= 250г маса нового розчину

50/250= 0,2(20%) масова частка солі