1. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, який утворюється в результаті змішування

20 г цукру і 180 г води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Актуганова Зарина.

Ответ:

ω(цукру)=10%

Объяснение:

Дано:

m(цукру)=20 г

m(води)=180 г

ω (цукру)-?

Розв*язання:

1. Визначаємо масу розчину за формулою:

m(р-ну)=m(р.р.)+ m(р-ка)

m(р.цурку)=20 г + 180 г=200 г

2. Визначаємо масову частку цукру у розчині за формулою:

ω=(m(речовини) / m(розчину))×100%

ω(цукру)=(20/200)×100%=10%

Відповідь: ω(цукру)=10%