ДАЮ 20Б Обчисліть масову частку солі у розчині що утворилася з розчину масою 200 г з масовою

часткою солі 20 % до якого додали розчин масою 50 г з масовою часткою солі 32 %

Ответы на вопрос

Отвечает Цаплюк Владимир.

Ответ:

22,4%

Объяснение:

200*0,2=40 г – солі у першому розчині

50*0,32=16 г – солі у другому розчині

200+50=250 г – сума двух розчинів

40+16=56 г – солі у двух розчинах

56/250=0,224=22,4% – масова частка солі в утвореному розчині