Помогите дам 10 балов w (цукру)-50%m (розчину)-300 грам знайти m(цукру) m(H2O)


Ответы на вопрос

Отвечает Полтавченко Кариночка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ω(цукру)=50%=0,5

m (розчину)=300 г

----------------------------

m(цукру)-?   m(води)-?

Розв`язання  

Формула для обчислення:  

ω(цукру)=m(цукру) /m(розчину) ,звідси  m(цукру)=m(розчину)× ω(цукру)

1) m(цукру)=300г × 0,5 = 150г

2) m(H2O)=m(розчину ) - m(цукру)=300г – 150г =150г

Відповідь: m(цукру)=150г; m(H2O)=150г