обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині масою 360 г якщо для його приготування

витратили сіль масою 18г​

Ответы на вопрос

Отвечает Царева Ирина.

Ответ:

5%

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 360 г

m(солі) = 18 г

w (р.р.) – ?

Розв’язання:

w(р.р.)=(m(солі)/m(р-ну) )×100% = (18 г/360 г)×100%=5 %  

Відповідь: w(р.р.) = 5 %