Яка маса води і солі необхідна для приготування 300 грамів розчину солі з масовою часткою солі 4%?


Ответы на вопрос

Отвечает Шелухин Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 4%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 300 * 4 / 100% = 12 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 -12 = 288 г