До 800г 10% розчину глюкози долили 200мл води. Якою стала масова частка глюкози у розчині.?


Ответы на вопрос

Отвечает Дьячков Дима.

Ответ:

Объяснение:

Спочатку масова частка глюкози в розчині дорівнювала:

800 г * 0.10 = 80 г

Після додавання 200 мл води маса розчину збільшилась до:

800 г + 200 г = 1000 г = 1 кг

Масова частка глюкози у збільшеному розчині:

80 г / 1 кг * 100% = 8%

Отже, масова частка глюкози зменшилась до 8%.