Обчисліть масову частку карбону в 1)СО 2)СН4​


Ответы на вопрос

Отвечает Харлашкина Светлана.

Відповідь:

1)Mr=12+16=28

2)12+1*4=12

Пояснення:

Якщо думаєш що ця відповідь корисна то постав дякую чи краща відповідь))