Написати реакцію взаємодії, розставити коефіцієнти, вказати що за речовина утворилась, та тип

реакції( сполучення, розкладу) : Na2O+H2O= SO2+H2O= N2O5+H2O= Al(OH)3+H2O= Mg(OH)2+H2O= CO2+H2O=

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Саша.

Ответ:

Na2O+H2O=2NaOH утворився натрій гідроксид, реакція сполучення

SO2+H2O=H2SO3 утворилася сульфітна кислота, реакція сполучення

N2O5+H2O=2HNO3 утворилася нітратна кислота, реакція сполучення

Al(OH)3+H2O реакція не відбувається

Mg(OH)2+H2O реакція не відбувається

CO2+H2O=H2CO3 утворилася карбонатна кислота, реакція сполучення