ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА ДАМ 50 БАЛЛОВ змішали два розчини натрій гідроксиду NaОН,: 120 г

з масовою часткою 5% та ,130 г з масовою часткою 15% . Обчисліть масову частку натрій гідроксиду в отриманому розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Відповідь:

9.8%

Пояснення:

Вот пояснення другому человеку сделал

Подставки свои числа

1)24%

Пояснення:

В-ва. _______Н2О.

1)80•0.15=12г 80-12=68г. (12г+36=48в-ва)

120•0.3=36г. 120-36=84г. 84+68=152(Н2О)

======================================

152+48=200г(розчин); (200:48)•100=24%