150г розчину, де солі 10% змішали з 85г розчину, де солі 15%. Обчислітьмасову частку солі

вновоутвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

Ответ:

12%

Объяснение:

150*0,1=15 г – солі у першому розчині

85*0,15=12,75 г – солі у другому розчині

150+85=235 г – маса розчину

15+12,75=27,75 г – солі у двох розчинах

27,75/235≈0,12=12% – масова частка солі в утвореному розчині