До 40 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 15% добавили 20 г води. Яка масова частка цієї

солі в добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурбек Нурлыбек.

Объяснение:

1) 40*0,15= 6 г солі в першому розчині

2).40+20=60г маса нового розчину

3) (6:60)*100%= 10%