Перетворіть напівсхеми реакцій на рівняння. Установіть їхню послідовність за збільшенням суми

коефіцієнтів.A Pb(OH)2 + H2SO4 -Б Al(OH)3 + HI -B Cr(OH)3 + H2SO4г Fe(OH)3 + H3PO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Вадим.

 .Відповдь: А , Г, Б, В

 A) Pb(OH)2 + H2SO4= PbSO4↓+2H2О          

Б) Al(OH)3 + 3HI =AII3+3H2O

B) 2Cr(OH)3 + 3H2SO4=Cr2(SO4)3↓+6H2O

г) Fe(OH)3 + H3PO4=FePO4↓+3H2O​

   Поясненн

Сумма коэффициентов А=5, Б=8, В=12, Г=6.