перетворіть напівсхеми реакцій на хімічні рівняння. установіть їхню послідовність за збільшенням

суми коефіцієнтів а) AlCI3+ KOH ,)ZnSO4+NaOH в) FeCI3+Ba(OH)2 г) pb(NO3)2+Ba(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Жукаускайте Инесса.
A) AlCl3+3KOH=Al(OH)3+3KCl

Б) ZnSO4+2NaOH=Zn(OH)2+Na2SO4

B) 2FeCl3+3Ba(OH)2=2Fe(OH)3+3BaCl2

Г)Pb(NO3)2+Ba(OH)2=Pb(OH)2+Ba(NO3)3

Ответ:
Реакции в порядке возрастания суммы коэффициентов

Г;Б;А;В