Визначити масову частку розчину цукру який одержали розведенням розчину цукру масою 450г з масовою

часткою цукру 35%, якщо маса розчину в результаті випаровування зменшилася на 450г.

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

Ответ:

Объяснение:

m1=450/0,35≈1286г

m2=1286-450=836г

w2=450/836≈53,83%