1. У воді масою 120г розчинили кальцій гідроксид масою 50 г. Яка масова частка речовини в розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Відповідь:

m(розчину)=120+50=170г

w=50*100/170=29,4%

Пояснення: