Обчисліть об'єм за н. у. вуглекислого газу, який утворюється в результаті реакції, а також

кількість атомів Карбону в молекулі CO2. NaHCO3 + CH3COOH = CH3COONa + CO2 + H2O NaHCO3 10 мг

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Оля.

Відповідь:

NaHCO3 + CH3COOH = CH3COONa + CO2 + H2O

m(NaHCO3)=10=0,01г

M(NaHCO3 )=84г/моль

n(NaHCO3)=0,01/84=1,2*10⁻⁴моль

V(CO2)=22,4*1,2*10⁻⁴=0,003л

N(C)=1,2*10⁻⁴*6,02*10²³=7,2*10¹⁹моль⁻¹

Пояснення: