при спалюванні 2,3 г органічної речовини утворилось 7,7 г карбон оксиду і 1,8 г води. Відносна

густина цієї речовини за карбон оксидом 2,09. Вивести формулу речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевырев Никита.

Ответ:

Формула: C7H8 - ароматический УВ, толуол (метилбензол)

Молярная масса: 92,14 г/моль

Объяснение:

M(CxHy)=44*D(CO2)=44*2.09=92г

n(CO2)=7,7/44=0,175

n(CO2)=n(C)

m(C)=0.175*12=2.1

w(C)=2.1/2.3*100%=91.3%

n(C)=M(CxHy)*w(C)/Ar(C)=92*0.913/12=7

n(H2O)=1,8/18=0,1

2n(H2O)=n(H)

m(H)=0.1*2=0.2

w(H)=0.2/2.3*100%=8.7%

n(H)=M(CxHy)*w(H)/Ar(H)=92*0.087/1=8

C7H8

Отвечает Черняева Арина.
Я бы решила это но я украинский не понимаю(