Будь ласка допоможіть Вирішити задачу по хімії .50 г солі розчинили у воді об’ємом 90 мл. Визначте

масову частку (%) солі у розчин

Ответы на вопрос

Отвечает Коротких Саша.

Ответ:

35.7 %

Объяснение:

m(води) = 90 г

m(солі) = 50 г

m(розчину) = 90 + 50 = 140 г

w = 50/140 = 0.357