Помогите с задачей!Яку масу карбонатної кислоти можна отримати з вуглекислого газу кількістю

речовини 5 моль? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Объяснение:

H2O + CO2↑ = H2CO3 = H2O • CO2↑

n(CO2)=n(H2CO3)

M(H2CO3)=2+12+48=62г/моль

m(H2CO3)=n(H2CO3)•M(H2CO3)=5×62=310г