Знайдіть формулу алкену, відносна молекулярна маса якого дорівнює 28​


Ответы на вопрос

Отвечает Рудомёткина Полина.

Ответ:

CnH2n - ?

Mr( CnH2n)= 28

12n +1*2n= 28

12n+2n= 28

14n = 28

n = 28/14

n=2

C2H4 - етен