Розчинність дихромата калію K2Cr2O7 при кімнатній температурі дорівнює 12,5 г / 100 г H2O. Яка буде

маса насиченого розчину, якщо для його приготування використано 400 г води?

Ответы на вопрос

Отвечает Жеманов Кирилл.

Ответ: 450 г

Объяснение:

12,5 г K2Cr2O7 - 100 г води

    х  г K2Cr2O7 - 400 г води

х = m(K2Cr2O7) = 12.5*400/100 = 50 г

Маса розчину дорівнює:

m(р-ну) = m(K2Cr2O7) + m(Н2О) = 50 г + 400 г = 450 г

Відповідь: 450 г