Обчисліть відносну молекулярну масу речовини і масові частки елементів у сполуці формула якої HNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

Mr(HNO3) = 1 + 14 + ( 16 × 3) = 63

Объяснение:

Mr(HNO3) = 1 + 14 + ( 16 × 3) = 63

1)W%( H) = 1/63 = 0,02 × 100 = 2%

2)W%(N) = 14/63 = 0,22 × 100 = 22%

3) W%(O3) = 48/63 = 0,76 × 100 = 76%