71. у мінералі каолініт(основа глини) на кожі 2 атоми Алюмінію припадає стільки ж атомів Силіцію, 4

атоми Гідрогену і 9 атомів Оксигену.Обчисліть в міст (у відсотках) атомів цих елементіву каолінітів. пожалуйста помогите. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Табуровский Максим.

Объяснение:

Формула: Al2O3·2SiO2·2H2O

Молекулярная масса составляет 258

w(Al)=n•Ar(Al)/w(Al2O3·2SiO2·2H2O)= 2•27/258=0.209 или 20.9%

w(O)=n•Ar(O)/w(Al2O3·2SiO2·2H2O)= 9•16/258=0.558 или 55.8%

w(Si)=n•Ar(Si)/w(Al2O3·2SiO2·2H2O)= 2•28/258=0.217 или 21.7%

w(H)=n•Ar(H)/w(Al2O3·2SiO2·2H2O)= 1•4/258=0.016 или 1.6%